fbpx

facebook-icontwitter-iconinstagram-iconpinterest-icon

SEO Danışmanı Kimdir?

seo-danışmanı-kimdir
SEO danışmanı web siteniz ile arama motoru arasında en önemli bağlantıyı sağlayan kişidir. Alanında uzman, deneyimli, bilgi ve birikim sahibi olan kişidir. Bir SEO danışmanının asli görevi danışmanlık hizmeti  vermek olsa da markanızı ve web projenizi sahiplenen, web de başarısı adına elinden  gelen her şeyi yapması gereken bir uzmandır. Bu anlamda doğru SEO danışmanını bulmak da oldukça önemlidir.

Doğru SEO Danışmanı Seçmenin Web Sitenize Yararları?

Seo danışmanı sitenizin arama motorlarında üst sıralarda konumlandırma çalışmaları yapacak olan kişidir. Bu anlamda siteniz adına girişimlerde ve hamlelerde bulunacak tüm yetki onda olacaktır. İşini doğru yapan, gerekli bilgi ve birikime dahası deneyime sahip olan danışman sitenizi başarıya ulaştıracaktır. İşini yaparken doğal çalışmaları tercih eden, yapay tüm çalışmalardan uzak duran danışmanla çalışmak web sitenizi arama motorlarında başarılı kılacak, pazarlamanıza katkı sağlayacak ve markanıza olan güveni sağlayacaktır.

SEO İçin Hangi Danışmanı Seçmeliyim?

SEO yaptırmak için karar verdiniz ama kiminle çalışacağınıza emin olamıyorsanız size buradan bir kaç ip ucu vermek isteriz. Her şeyden önce SEO danışmanı seçerken dikkat edeceğiniz ilk şey sizlere ilk sayfa vaatleri veren, kısa sürelerde yükseleceğinizi söyleyen kişi ve kurumlardan uzak durmanız. Çünkü arama motorlarında hiç bir şeyin garantisi yoktur. Günümüzde yapay SEO çalışmaları yapan, robotlar ve yazılımların desteği ile çalışmalar yapan kendince uzman kişiler ve kurumlar oldukça yoğun. İlk sayfa ilk sıra garantisi verenler de bunlardan başkaları değildir. Oysa ki doğal çalışan her atacağı hamleyi önceden planlayan ve manüel olarak kendisi giren danışmanların çalışmaları web sitenize ve kurumunuza oldukça yararlı sonuçlar doğuracaktır. Üstelik kalıcı.

Doğal ile yapay SEO çalışmaları arasında en önemli fark, yapay SEO çalışmalarında hızlı yükselişin olduğu gibi ani düşüşlerinde olmasıdır. Doğal SEO çalışmasında ise her şey bir plan ve programa, bir stratejiye bağlıdır. Hedef vardır ve zamanla hedefe ulaşılır ve orada kalıcılık sağlanır. İşte bunu gerçekleştirebilecek SEO danışmanları ile çalışmanızı öneririz. Bizler de bu konuda uzman ve deneyimli bir ekibiz ve tüm çalışmalarımızda doğal ve şeffaf olmayı taahhüt etmekteyiz.

Sizin Elinizde!

Her şeyde olduğu gibi web sitelerimizin de güncelliğini yitirebileceği ve rakiplerimizin gerisine düşeceği ihtimali vardır. Bu ihtimali ortadan kaldırmak, sitemizi sürekli güncel ve ziyaretçilere her daim kolay ulaşılabilir konumda tutmak tamamen sizin elinizde.

Bizi Takip Edin